Discover Istanbul Guide

iOS için İstanbul Rehberi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.6 MB
  • Version 1.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Turkish Airlines
İstanbul' u yakından tanımak ister misiniz? Eğer evet diyor iseniz Discover Istanbul Guide uygulamasını kullanarak İstanbul için size rehberlik edecek olan mükemmel bir uygulama ile İstanbul' u tanıyacak ve gezilmesi görülmesi gereken tüm yerlerini öğrene

İstanbul' u yakından tanımak ister misiniz? Eğer evet diyor iseniz Discover Istanbul Guide uygulamasını kullanarak İstanbul için size rehberlik edecek olan mükemmel bir uygulama ile İstanbul' u tanıyacak ve gezilmesi görülmesi gereken tüm yerlerini öğreneceksiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebileceğiniz Discover Istanbul Guide uygulaması, Türk Hava Yolları tarafından geliştirilmiştir. Son derece kolay kontrol edilebilen mükemmel menüsü ile size zahmetsiz kullanım olanağı sağlayan Discover Istanbul Guide uygulaması ile İstanbul' u yakından tanıyacaksınız.

Discover Istanbul Guide uygulaması ile İstanbul' un gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerini öğrenecek, alışveriş yapılacak yerlerini öğrenecek, bu yerlere nasıl ulaşım sağlayacağınıza dair yol tarifi alacak, hava limanları için harita üzerinden yol tarifi alacak, alışverişlerinizde kullanmak üzere son döviz kurlarını kontrol edebileceksiniz. Eğer İstanbul' u yakından tanımak ve unutulmayacak bir gezi yaşamak istiyor iseniz Discover Istanbul Guide uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyin.

Discover Istanbul Guide indir
DİĞER SÜRÜMLER